Velkoobchod hračkami od roku 1992

Společnost LAMPS,a.s. byla založena v roce 2002 a již od jejího počátku se specializuje na prodej hraček. Její historie je ale mnohem starší protože navazuje na předchozí podnikatelské aktivity jejích majitelů a to až do roku 1992.

Kvalitní servis a stabilita

Od založení společnosti jsme si vybudovali mezi odběrateli na českém trhu pevnou pozici. K našim zákazníkům patří jak velkoobchodní distributoři hraček, tak i přímí maloobchodní prodejci prodávající hračky koncovým spotřebitelům. Naše společnost se snaží maximálně vyjít vstříc potřebám obchodníků a snaží se jim zajistit ceny, které jim zajistí vysokou ziskovost a prosperitu. Základem našich obchodních vztahů je kvalitní servis a stabilita.

Hlavní sortiment: hračky a zábavná pyrotechnika

Náš sortiment tvoří: značkové hračky MATTEL, HASBRO,  hračky z dovozu, EU i od tuzemských výrobců. Celkově máme v nabídce několik tisíc druhů zboží od desítek výrobců. Všechny položky jsou připraveny k okamžitému vyskladnění v našem skladě v Praze 9, Horních Počernicích.

Hračky na objednávku

Další hračky pro Vás zajistíme po předchozím objednání. Najdete u nás kompletní nabídku firmy  Mattel, Hasbro, panenky, doplňky, kočárky, plyšové hračky, autíčka, vláčky, zábavné sady a mnoho dalšího.

Vynikající ceny a nadstandardní servis, to je velkoobchod LAMPS

Naše společnost se snaží poskytnout zákazníkům nejnižší možné základní ceny dosažitelné na českém trhu hraček. Zajišťujeme zdarma dodávku Vámi vybraného zboží do Vašich provozoven. Stálým obchodním partnerům poskytujeme slevy a jiné výhody. Pro naše odběratele pořádáme několikrát do roka nabídkové akce s prezentací nových kolekcí zboží s možností nákupu za zvýhodněných podmínek.

Spojte se s námi

Pro podrobnější informace kontaktujte prosím naši společnost na adrese obchod@lampshracky.cz.


© 2009 lampshracky.cz
webdesign, CMS, SEO by AG TOP TIP | odkazy